skip navigation

PVCA Members

PVCA Current Members as of 1-1-2018 (LTA=LT Asst.)

First Name Last Name School Expire
CHRISTEN ADELS BEAVER COUNTY CHRISTIAN LT
BECKY ALBRIGHT GEIBEL CATHOLIC H S LTA
BRENDON ALESKI MONTOUR H S LT
THOMAS L ALLMAN BETHEL PARK H S LT
NEIAD AMMARY LIBERTY H S LT
VALI ANDERSON GARNET VALLEY 2-2019
JAN APPLEBY DOWNINGTOWN EAST H S 11-2018
CRAIG AVERY DUBOIS AREA H S 11-2018
DOUG BAKER LOWER DAUPHIN H S LTA
EMILIE BAKER TAMAQUA H S 11-2018
LINDSAY BAKER RICHLAND LTA
SAMMY BAKER TOWANDA H S 2-2020
SHEILA BANCROFT MAPLEWOOD H S 6-2018
JENNIFER BANEY SOUTH WESTERN H S 12-2021
JOHN C BARANOWSKI LAKE-LEHMAN H S - RETIRED LT
JESS BARD GREENCASTLE-ANTRIM HS 12-2019
ERIN BARLEY CENTRAL HIGH SCHOOL LT
JAMES BARLEY CENTRAL HIGH SCHOOL LTA
MOE BARR FOX CHAPEL H S LT
JOHN BARRICK TRINITY H S 11-2018
LYDA BARTLEBAUGH UNITED H S LT
LORI BEARD RICHLAND LTA
JOHN BEDELL III LT
GEORGE M BELLINGER JR MONACA H S LT
JASON BENKOWSKI SOUTH SIDE H S LT
STEPHANIE BENKOWSKI WAYNESBURG UNIVERSITY LT
BETH BERGER GREENCASTLE-ANTRIM HS 12-2018
REAGAN E BITLER HANOVER H S LT
DOUGLAS BLYSTONE SAINT BASIL ACADEMY LT
STEVE BOGAR NAZARETH H S LT
JOE BOLAND VILLA MARIA ACADEMY LT
AARON J BOWERS PENN STATE - ALTOONA LT
JOAN BRAID CHEYNEY UNIVERSITY 2-2019
CHERYL BRATTLEY FLEETWOOD H S 11-2018
LUANNE BRIDA PANTHER VALLEY HS 6-2019
ALYSSA BROWN BETHLEHEM CATHOLIC H S 12-2020
BRANDI BROWN VINCENTIAN ACADEMY HS 12-2018
JOYCE BROWN VINCENTIAN ACADEMY HS 12-2018
KELLY BROWN BETHLEHEM CATHOLIC H S 12-2020
NEAL BROWN POINT PARK / UPPER ST CLAIR LT
MICHAEL BRUNO POINT PARK UNIVIVERSITY LT
SARA BRUSCHI WAYNESBURG UNIVERSITY LTA
DONALD J BYER WINDBER H S 11-2018
JIM CACCIMELIO GEIBEL CATHOLIC H S LTA
ASHLEY CALI WEST BRANCH H S 11-2018
LAWRENCE CAMPBELL BALD EAGLE H S 12-2020
SHARI CAMPBELL CLARION AREA H S LT
TAMI CARAWAY MARS AREA H S 11-2018
ANGEL M CARRERO PIUS - ROSETTO LT
LUCAS CHARNEY PENN MANOR H S LTA
RYAN CHRISTMAN WHITEHALL H S 11-2018
AARON CHRISTY MERCER H S LTA
ROBERT CIERNIAKOSKI FORT LEBOEUF H S LT
NICK CIMORIC FARRELL LTA
DON CIVIS RICHLAND H S LT
MARK CLARK GARNET VALLEY 2-2019
SEAN CLEARY CHARTIERS-HOUSTON LT
GEENA CLOSE STROUDSBURG H S 11-2018
JILL COLE TROY H S LT
ABBY COLLINS DALLAS H S 11-2018
SHANNON COLOSIMO FOREST HILLS H S 12-2018
LAURIE CORCORAN ALLENTOWN CENTRAL CATHOLIC H S LT
JEFFREY CORPORA EASTON H S 11-2018
ASHLEY COTTENGIM FORT LEBOEUF H S 11-2018
GEORGE COWITCH WHITEHALL H S 11-2018
ERICA CRAWFORD TOWANDA H S 2-2020
BOB CREASON PSU - HARRISBURG / C D EAST LT
JIM CREIGHTON WILLIAM TENNENT H S LT
TONY CRISAFULLI NORTH STAR H S LT
KELLIE CSRENKO SOUTHERN LEHIGH H S 12-2018
TIM DANDO FREEDOM H S LT
MATT DARR REDBANK VALLEY 11-2018
JENNIFER DAUBERT NATIVITY BVM H S 12-2020
DICK DAUGHERTY RED LION H S 11-2018
DANIEL DAVIS MERCER LT
JESSICA DEAKINS MEYERSDALE AREA LTA
JAMES DEBALD 12-2020
JOHN DELANCEY PENN TRAFFORD H S LTA
ANETTE DELOSA TROY H S LTA
STACY DEMSHOCK BERWICK H S LTA
ASHLEY DIRADO GREENSBURG SALEM H S 12-2020
CHRISTINA DONADI MARIAN CATHOLIC H S LTA
DAN DRAGICEVIC FARRELL LT
HEATHER DRUMHELLER PINE GROVE AREA H S LTA
SUE DUMARS YORK COLLEGE LT
JENNIFER DUMM NORTHERN CAMBRIA H S LT
ERICA DUTCHESS PENN MANOR H S LTA
CORRY EAGLER GREENCASTLE-ANTRIM H S 12-2018
DAVID ECKBERG PHILIPSBURG-OSCEOLA H S 11-2018
AIMEE ESHELMAN NORTHERN YORK 11-2018
GARY EVANGELISTO BISHOP GUILFOYLE H S 2-2019
CHRISTOPHER A FABIAN MECHANICSBURG H S 11-2018
VINCE FAILLA KENNARD DALE H S 11-2018
CHRIS FALLABEL MARIAN CATHOLIC H S LTA
JOHN J FALLABEL MARIAN CATHOLIC H S LT
MARIE FEDORCHAK MERCER H S LTA
JUSTIN FEE PENNSBURY H S LT
ANDREW FEHNEL WHITEHALL H S 11-2018
RICHARD FEHRS CENTRAL BUCKS WEST H S LT
MARK FELBINGER SETON LASALLE H S 11-2018
MARY ELLEN FERRAGONIO NORWIN H S LT
JASON FERRI CHARTIERS VALLEY HS LT
RICK FIDLER BERKS CATHOLIC LT
NANCY FILER PANTHER VALLEY HS 12-2020
SCOTT FILES PENN MANOR H S LTA
CHARLOTTE FISHER RIVERVIEW H S LT
KENNEDY FLETCHER UNITED H S LTA
DALE FLICKINGER UNKNOWN CLUB LT
JOHN FORRY FLEETWOOD H S 11-2018
JESSICA FRANKO PSU BERKS / BRANDYWINE HEIGHTS H S LT
ERIN FRANTZ PINE GROVE AREA H S LTA
GLENN FREED AMBRIDGE H S LT
BARBARA FRETZ COVENANT CHRISTIAN ACADEMY 6-2019
KELSEY FULLER RED LION H S 11-2018
TONY FUNSTEN UPPER MERION H S 11-2018
ANGIE GAIDO NORTHERN YORK 11-2018
SHAWN GANTER DANIEL BOONE / EXETER TWP LT
BRAD GARRETT SOUDERTON H S LT
DEBORAH GAVIN GREATER NANTICOKE AREA HS LTA
JAMES GAVIN GREATER NANTICOKE AREA HS LT
DIANE GEIST KNOCH H S 12-2018
JOHN GESISKIE PLEASANT VALLEY H S LT
ANITA GIBBONS SHADE H S LTA
TODD GIES LOWER DAUPHIN H S LTA
KEITH "MICK" GILBERT NORTHEASTERN H S LT
KIM GLASS BERWICK H S LTA
ERIK GOLDSTEIN ACADEMY AT PALUMBO H S LT
JIM GONDER PHILIPSBURG-OSCEOLA H S LT
TODD GOODLING CENTRAL YORK H S 7-2019
BARB GRADY DOVER H S LT
MATTHEW GREEN HAVERFORD H S LT
BILL GREGA NORTH PENN LIBERTY & MANSFIELD LTA
EMILY GRUBE NATIVITY BVM HS 12-2020
MARY ANN GRUBIC WILMINGTON AREA H S LT
TAYLOR GUIDO GREENSBURG SALEM H S 12-2020
JASON GUSTAFSON DUBOIS AREA H S 11-2018
CINDY GUTHRIE BEAVER COUNTY CHRISTIAN LT
SONIA GUYER YORK SUBURBAN H S 12-2018
TERRY HABERMAN LEHIGHTON AREA 11-2020
RICK HALL SETON HILL UNIVERSITY LT
MATT HAMILTON UPPER ST CLAIR 11-2018
JUDY HARAKAL WHITEHALL H S LT
MIKE HARAKAL CLUB LEHIGH LT
CATHY HARMAN SOUTH WESTERN H S 12-2021
ERIN HARMAN SOUTH WESTERN H S 12-2021
KATIE HARMAN SOUTH WESTERN H S 12-2018
PAULA HAROLD NORTH PENN LIBERTY & MANSFIELD LTA
JIM HARRIGAN CARDINAL DOUGHERTY H S LT
ANDREA HART IROQUOIS H S 12-2020
MANDY HARTMAN FRAZIER 11-2018
TIMOTHY HARTRANFT FLEETWOOD H S LT
CHRIS HARTUNG TAMAQUA H S 12-2018
ALEXA HAUER LEHIGHTON AREA 6-2020
GREGG HEDGLIN FORD CITY H S LT
JAY HEEFNER WAYNESBORO H S - RETIRED LT
BILL HELM UNKNOWN LT
NICHOLE HENDRICKSON IROQUOIS H S 12-2020
DAN HERING G/NE & B/MCDOWALL LTA
BOB HERRMANN VALLEY FORGE VBC LT
LARRY HESS COUNCIL ROCK - NEWTOWN M S LT
SHARON HINE BEDFORD H S 11-2018
ALEX HINSEY UPPER ST. CLAIR 11-2018
MIKE HOGAN NORTHERN CAMBRIA H S LT
DENNIS G HOHENSHELT PENN STATE UNIVERSITY LT
JUD HOLDREDGE UNKNOWN JUNIORS LT
RANDY HOOD BIG SPRING H S LT
TRISHA HOOVER CHRISTOPHER DOCK H S LT
ERIC HOPTON DOWNINGTOWN EAST H S 11-2018
MIKE HOPTON DOWNINGTOWN EAST H S 11-2018
PEGGY HOPTON DOWNINGTOWN EAST H S 11-2018
DUSTIN HORNBERGER PENN MANOR H S LTA
SCOTT HORNING UNKNOWN COLLEGE LT
CHARLENE HORWATT BEAVER AREA H S 11-2018
JOANNE HORWATT BEAVER AREA H S 11-2018
KAREN HORWATT BEAVER AREA H S 11-2018
CASEY HOUCK GARNET VALLEY 2-2019
TIM HOUCK SAEGERTOWN H S LTA
STEVEN HUDAK READING H S LT
RON HUMER FLEETWOOD H S 11-2019
HARRY HUMPHREY CHARTIERS-HOUSTON LTA
TOM HUNT UNATTACHED LT
ART HUNYADI FARRELL LTA
MIKE HUTCHINSON PALMYRA H S LT
TODD HUTCHINSON PALMYRA H S LTA
GRACE IDE READING CENTRAL CATH H S LT
DAN JACKSON COCHRANTON H S - RETIRED LT
JUSTIN JOHNSON SAEGERTOWN H S LT
LEANN JOHNSON FORT LEBOEUF H S 11-2018
RICH JOHNSON MERION MERCY ACADEMY LT
SEAN JOHNSON FORT LEBOEUF H S 11-2018
TIM JOYCE PENN MANOR H S LT
NANCY JUKA CARVER H S OF ENG & SCI LT
JEFF KABLICK HOLY REDEEMER H S LT
JOHN KABLICK HOLY REDEEMER H S LT
TARA KACZMAREK FORT LEBOEUF H S 11-2018
JOEL KAMINSKY SHADE H S LTA
HEATHER KARNS GENERAL McLANE H S LT
BEN KASUN BISHOP GUILFOYLE H S 2-2019
BOB KASUN BISHOP GUILFOYLE H S 2-2019
BRIAN KAUFFMAN YORK SUBURBAN H S LT
JIM KEIRN KENNARD DALE H S 11-2018
JON KELLER LTA
NICOLE KERR FOREST HILLS H S 12-2018
MARK KILLINGER UPPER ST CLAIR H S LT
PAUL KILMER CENTRAL DAUPHIN H S LT
KIM-LI KIMEL STATE COLLEGE H S LT
CHARLES KIRK WILLIAM TENNENT H S LTA
ASHLEY KIRSCH NORTHERN CAMBRIA H S LTA
JENIFER KLINEDINST SOUTH WESTERN H S 12-2018
CLIFF KNOX UNKNOWN LT
DOUG KNOX ALLEGHENY-CLARION VALLEY H S 12-2018
WILL KOENIG KENNARD DALE H S 11-2018
ALAN KOFROTH UNATTACHED LT
RACHEL KRAJCIRIK MARIAN CATHOLIC H S LTA
DAVID KRAMER ARCHBISHOP RYAN H S 11-2019
NORA KRAMER ARCHBISHOP RYAN H S 11-2019
RANDALL KREIDER ELIZABETHTOWN COLLEGE LT
DAN KREIGER LOCK HAVEN UNIVERSITY LT
GENE KREITZER JR PINE GROVE AREA H S 12-2019
DAVID LAPINSKI COUGHLIN H S LT
WILL LAPP SOUDERTON H S LT
MICHAEL W LARKO PLUM H S/BURRELL 12-2019
CASSANDRA LAYMAN FOREST HILLS H S 12-2018
MICHAEL LEET BRADFORD H S LT
MINDY LEONARD SHADE H S LT
JASON LEPPO DELONE CATHOLIC H S LT
HANNAH LIERMANN EDEN CHRISTIAN ACADEMY 2-2019
JEAN LINDHOLM TRINITY H S 6-2018
MORGAN LITAK BETHLEHEM CATHOLIC H S 12-2020
DAVID M LOCKWOOD 11-2018
LAURIE LOKASH SLIPPERY ROCK UNIVERSITY LT
MARCI LUCKENBILL SCHUYLKILL HAVEN AREA 11-2019
MISSY LYNN LIBERTY H S 11-2018
DAVID MACHAMER LOWER DAUPHIN H S LT
CHRISTA MANTZ TAMAQUA H S 11-2018
GREG MARCHETTI COUNCIL ROCK NORTH H S LT
DEAN S MARCIONETTE HANOVER H S LT
CHELSEY MARKEL PHILIPSBURG-OSCEOLA H S 11-2018
DAN MARPLE BISHOP GUILFOYLE H S 6-2019
ROB MARRISON SUSQUEHANNOCK H S LT
NICK MARRONGELLE BLUE MOUNTAIN HS 6-2018
MIKE MASTON FLEETWOOD H S 11-2018
KATE MCCAULEY GREENSBURG CENTRAL CATHOLIC H S 12-2020
LAURIE MCCLURE MANHEIM CENTRAL H S 11-2018
MIKE McDONALD OLSH H S LT
SUSAN McDONALD OLSH H S LT
AUDREY MCDONOUGH BISHOP GUILFOYLE H S 6-2019
BRANDIN MCDONOUGH BISHOP GUILFOYLE H S 6-2019
MORRA MCDOWELL WEST BRANCH H S 11-2018
J R McFARLAND WILMINGTON AREA H S LT
BRANDON MCGARVEY HOLIDAYSBURG AREA 12-2018
JAMIE MCGREAL HOLIDAYSBURG AREA 12-2018
JOHN McINERNEY PALMYRA H S LTA
PAULA McKEE INDIANA H S 12-2018
TOD McPHERSON STATE COLLEGE H S LT
ROB MCVICKER SOUTHERN LEHIGH H S 12-2018
ANDY MEDVED BENTWORTH H S LT
CHRISTINE MENEAR MAPLETOWN HS LT
LINDA MESSNER TOWANDA H S 2-2020
MANDA L METZGER RINGGOLD H S LT
DAN MICKLE LT
SUSANNAH MIHALOV NORWIN H S LT
MEGAN MILLER PENN MANOR H S LTA
ANDY MILLER NEW OXFORD H S LT
BOB MILLER NORTH ALLEGHENY H S - RETIRED LT
BRIAN MILLER FORT LEBOEUF H S LT
JACKIE MILLER HALIFAX H S 12-2020
JULIE MILLER REVOLUTION VBC LT
TODD MILLER CENTRAL BUCKS WEST H S LT
GWEN M MILLETS EMMAUS H S LT
ADAM MITCHELL UPPER ST CLAIR 11-2018
KIMBERLY MOOSE MERCER H S LTA
PATRICK MORGAN WHITEHALL H S LT
HARRIETT MORRISON FARRELL H S - RETIRED LT
DAVE MORTON DALLASTOWN H S LT
COURTNEY MOUNDY TAMAQUA H S 11-2018
BRANDI MOYER SCHUYLKILL HAVEN AREA 11-2019
DAVID A MOYER TRI-COUNTY VBC LT
SYLVIA K MOYER TRI-COUNTY VBC LT
JOSHUA MUMAU UNION CITY H S 12-2018
SCOTT K MUSSELMAN SPRING GROVE H S LT
AMANDA MYERS NEW OXFORD H S LT
DAWN M MYERS SPRING GROVE H S LT
ANDREW NADERMANN ST. JOSEPH HIGH SCHOOL 12-2018
KRISTEN NADERMANN OLV MIDDLE SCHOOL 12-2018
YOKO NAGAO UPPER ST CLAIR LT
JENN NAWRI NORTH PENN LIBERTY & MANSFIELD LTA
MICHAEL NGUYEN GWYNEDD MERCY ACADEMY 12-2019
AMANDA NICHOLSON STROUDSBURG H S 11-2018
LAUREN NIETZ MARIAN CATHOLIC H S LTA
CHAD OBERHOLTZER UNATTACHED LT
CASEY O'BRIEN PENN STATE - FAYETTE LT
MICHAEL O'BRIEN NEW OXFORD H S LT
T.J. O'CONNOR LEHIGHTON AREA 11-2020
DOUGLAS ODRE ELDERTON H S LT
AMY O'KEEFE SETON LASALLE H S 11-2018
BRIAN O'KEEFE SOUTH SIDE H S LTA
PHIL O'KEEFFE FOX CHAPEL H S LT
SCOTT OLSON WARREN H S LT
JACKIE ORNER CUMBERLAND VALLEY H S 12-2018
LINDA OSTERMAN CARRBORO H S LT
STEVE OTIS SOUTHWESTERN 12-2021
LYNN H PALMER PENN STATE U LT
SHAWN PALMER BETHEL PARK H S 2-2019
GREGG PANKAKE TRINITY H S 6-2018
STACEY PAPINCHAK SHADE H S LTA
MANDI PARONISH NORTHERN CAMBRIA H S LT
REGIS M PASCHEL NORTH HILLS H S LT
KLINGERMAN PAT NESHAMINY HS LT
ERIN S PATSKO CANEVIN H S LT
DENNIS PATTON MAPLEWOOD H S - RETIRED LT
RYAN PATTON MERCYHURST COLLEGE LT
TIM PAULSON PENNSBURY H S LT
ANGELA PEIRCE ALBRIGHT COLLEGE LT
SCOTT A PENNEWILL LOYOLA OF BALTIMORE LT
RICK PETERSON PLUM H S/BURRELL 12-2019
SCOTT H PHILLIPS ADVANCED APPROACH VBC LT
TOM PHILLIPS FREEPORT H S 1-2019
MIKE PIENTA BRANDYWINE HEIGHTS H S LT
ANDREW PILE LTA
JOY PILOSI NORTH POCONO H S - RETIRED LT
JOANN PISCH LANSDALE CATHOLIC 6-2018
LEANNE PISCOTTY SHIPPENSBURG UNIVERSITY LT
BRANDY PRAEDIN BETHLEHEM CATHOLIC H S 12-2020
KARAN PRICE ALTOONA H S LT
LISA PYRDEK WEST ALLEGHENY H S LT
HELENE QUAINTANCE WHITEHALL H S 11-2018
CHRISTOPHER P RACHOR SOLANCO H S LT
KELLY RAFFERTY MAPLETOWN HS LTA
DEBORAH RAGAN PENN TRAFFORD H S LTA
LORETTA RANCK CUMBERLAND VALLEY H S 12-2018
JACK RANDALL MAPLEWOOD H S - RETIRED LT
MEREDITH RECEK DALLAS H S 11-2018
ROB REIFSTECK NESHAMINY HS LTA
RAY REILLY WESTMORELAND ELITE LT
MICHAEL ERIC RESSLER HOMER CENTER LT
JORDAN ROBINSON BRANDYWINE HEIGHTS H S 11-2018
RUSS ROSE PENN STATE UNIVERSITY LT
JEREMIAH ROSSER BETHEL PARK H S 2-2019
MIKE RUMBAUGH ST FRANCIS UNIVERSITY LT
TIANN RUTT MT. CALVARY CHRISTIAN SCHOOL LT
JOHN A SABOE ALTOONA H S LT
ALEX SADLER BISHOP GUILFOYLE H S 6-2019
KIRSTEN SANDLER PINE GROVE AREA H S LTA
KIMBERLY SAUNDERS WAYNESBORO HS 11-2018
DANIEL SCHALL NORTH ALLEGHENY H S 4-2019
JIM SCHALL PENN TRAFFORD H S LT
MIKE SCHALL REVOLUTION VBC LT
RICH SCHALL DERRY AREA H S - RETIRED LT
JESSICA SCHIREN EDEN CHRISTIAN ACADEMY 2-2019
DEBRA SCHLOSSER MULTIPLE SCHOOLS LT
CAMRYN SCHMIDT UNION CITY H S 12-2018
ROB SCHMIDT CAMBRIDGE SPRINGS H S LT
HEATHER SCHOEMAKER RED LION H S 11-2018
LOUISE SCHULTZ BETHEL PARK H S 2-2019
A J SERINA ANTHRACITE VOLLEYBALL ACADEMY LTA
MARIA SERINA ANTHRACITE VOLLEYBALL ACADEMY LT
CHUCK SERINE READING HOLY NAME H S LT
CLARK SHEAFFER PALMYRA H S LT
SYDNEY C SHEAFFER UNATTACHED LT
BRIGHIL SHEHAN GARNET VALLEY 2-2019
BOB SHULESKI HOLY REDEEMER H S LT
PATRICK SHUMAN BRANDYWINE HEIGHTS H S 11-2018
DAN SISLEY ADVANCED APPROACH VBC LT
GEORGE SLIMAN CARLOW COLLEGE LT
BOB SLOAT WEST YORK H S LT
BROCK SMITH DERRY AREA H S LT
DANIEL W SMITH PENN STATE - BEAVER LT
DENNIS P SMITH McDOWELL H S - RETIRED LT
EJ SMITH PALMYRA H S LTA
HOLLY SMITH NORTH PENN LIBERTY & MANSFIELD LT
LINDSAY SMITH REDBANK VALLEY H S 11-2018
MIKE SMITH UPPER ST CLAIR LT
WENDY SMITH LT
ROB SNYDER BUTLER COUNTY C C LT
CAITLIN SOLAN GEIBEL CATHOLIC H S LTA
EMILY SOLAN GEIBEL CATHOLIC H S LTA
STEPH SOLT CHARTIERS-HOUSTON LTA
CHRISTINA SOSSONG SCHUYLKILL VALLEY H S LT
THOMAS SOVISKY IROQUOIS H S 12-2020
JARED SPAIDE BERWICK H S LTA
JULIANNE SPEENEY GEIBEL CATHOLIC H S LTA
MEGHAN SPENCE GARNET VALLEY 2-2019
DAN SPENCER WEST SHAMOKIN H S 11-2018
SHAWN SPENCER DERRY AREA H S LT
MARK SPOONHOUR COVENANT CHRISTIAN ACADEMY 12-2020
GREG SPRIDIK BENTWORTH H S LT
RASHIDA STAMPS PALUMBO LTA
STEVEN STAUB LITTLESTOWN H S 12-2019
DYLAN STEINFELT YORK CATHOLIC H S LT
DAVE STEVER LASALLE UNIVERSITY LT
HEIDI STINE LOWER DAUPHIN H S LTA
FARON STOOPS WAYNESBORO HS 11-2018
TIM STORTI UPPER MERION 11-2018
RYAN STRAIT MANHEIM CENTRAL H S LT
KENNETH STREILEIN CENTRAL H S 11-2018
RYAN STUBLER FLEETWOOD H S 11-2018
COURTNEY STYNCHULA GREENSBURG CENTRAL CATHOLIC H S 12-2020
CHRIS SUMMA NORTH POCONO H S LT
CHRIS SUMMERS FARRELL LTA
SCOTT SUNDGREN SOUTH FAYETTE H S 11-2018
BOB SWEENEY EAST STROUDSBURG U - RETIRED LT
CONNOR SWIGART LIBERTY H S 11-2018
MICHAEL SWITALA MT LEBANON H S LT
TOM TAIT PSU / BREVARD LT
MARY TALBOT CONNEAUT LAKE H S LT
CHRIS TELESCO PENN MANOR H S LT
TODD TOMAZIN PALMYRA H S LTA
ELLEN TOY KISKI AREA H S LT
ALICIA TRAINER HALIFAX H S 12-2020
LISA TRUBILLA PANTHER VALLEY HS 12-2021
LISA TRUBLE PANTHER VALLEY HS 12-2021
TAYLOR TRUDE WEST BRANCH H S 11-2018
TERRY TRUDE WEST BRANCH H S 11-2018
SCOTT TRUMBAUER PARKLAND H S LT
DOUG VANDERVORT AVONWORTH H S 11-2018
MIKE VOGEL HEMPFIELD H S LT
MELISSA WALDRON NOTRE DAME HS (GP) LT
JAMES WALLS QUAKER VALLEY H S LT
ALLEN WARDEN NORWIN H S 6-2019
SARAH WARNER BERWICK LT
RICK WATKINS GEIBEL CATHOLIC H S LT
DENNIS WEAVER UNATTACHED LT
BOBBY WEBER GREENSBURG CENTRAL CATHOLIC H S 12-2020
CHAD WEIGHT STATE COLLEGE H S LT
DENNY WERNER GARDEN SPOT H S LT
SHANNON WERNER DALLASTOWN H S LT
SHEILA WESNESKI CANTON H S LT
DARYL WESSNER PINE GROVE AREA H S LT
DONALD J WEST JR SOUTHERN LEHIGH H S LT
DON WEST SR SOUTHERN LEHIGH H S LT
JODI L WIEDER WELLSBORO H S LT
COREY WILL BERLIN BROTHERS VALLEY H S LT
ABIGAIL WILLIAMS CANTON H S LTA
MIKE WILLIAMS CRESTWOOD H S 11-2018
MATTHEW J WILSON NORTHEASTERN H S LT
CHRISTA WILTROAT MEYERSDALE AREA LT
GARY D WOODRUFF RENAISSANCE VBC LT
STEPHANIE WOODRUFF AVELLA H S LT
MATTHEW WORK WEST ALLEGHENY H S LT
JOHN T WRIGHT COUNCIL ROCK SOUTH H S LT
KAITLYN WYLAND BISHOP CARROLL H S 12-2018
ALEXIS WYNN UNITED H S LT
JOHN JOSEPH YANEK FREEDOM H S LT
AMY YUSELLA PANTHER VALLEY HS 12-2021
DEBBIE YUSELLA PANTHER VALLEY HS 6-2019
SHARON ZUCHOWSKI WELLSBORO H S LT